Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com
Главная / Всi товары / Презервативи ТМ "SPACE" кубик

Презервативи ТМ "SPACE" кубик

вид: гладкие,пупарчатые,ребристые,суперпрочные
1 упаковка: 3штуки
1 блок: 24 упаковки
1 коробка: 30 блоков
Презервативи SPACE не зважаючи на низку цiну виготовлені з натурального латексу згідно стандарту ISO 4074 на сучасному високотехнологічному обладнанні.
Кожен презерватив SPACE дуже надійний і безпечний, тому що підлягає дермотологічному контролю, протестований за допомогою електроніки, повітря і води.
Всі презервативи SPACE сертифіковані в Україні, і відповідають вимогам всесвітньо відомої міжнародної європейської компанії TUV (CE 0197), схвалені для продажу в країнах ЄС.
 
Презервативи "СПЕЙС" в Україні представлені в чотирьох видах текстур: гладкі, пупирчатi , ребристі, суперміцні. Презервативи "СПЕЙС" виготовлені без додавання ароматизаторів і барвників, щоб уникнути алергічних реакцій у користувача.
Якість презервативів ТМ СПЕЙС перевірено і схвалено для продажу Міністерством охорони здоров'я України.
Презервативи ТМ СПЕЙС сертифiкованi европейскою компанiей TUV (CE 0197), та ухваленi для продажу в ЕС .

СЕРТИФІКАЦІЯ TÜV RHEINLAND GROUP на документації і на упаковці презервативів SPACE Ви можете побачити цей символ. TÜV Rheinland Group є лідером на міжнародному ринку з надання технічних послуг. Завдання концерну - гарантувати безпеку і якість взаємодії людини, технологій і навколишнього середовища. TÜV Rheinland Group оцінює відповідність, тестує і сертифікує безпеку і якість продукції в різних галузях промисловості: починаючи від дитячих іграшок, медичного обладнання та закінчуючи складним промисловим обладнанням - практично для будь-якого міжнародного ринку. Перевірці підлягає будь-яка продукцію, яка потенційно несе в собі небезпеку травмування або може нести таку небезпеку в разі порушення технологій виготовлення. Концерн TÜV Rheinland Group за більш ніж столітній досвід роботи заслужив бездоганну репутацію в питаннях сертифікації та тестуванні продукції. По всьому світу TÜV Rheinland Group має понад 300 підрозділів і випробувальних лабораторій в 60 країнах. Експерти TÜV Rheinland Group керуються трьома принципами: незалежність, неупередженість та професіоналізм. Зразок продукції тестується в випробувальної лабораторії TÜV Rheinland Group на надійність, міцність і безпеку. Обов'язковою частиною тестування є контроль за процесом виробництва. Фахівці TÜV Rheinland Group перевіряють, щоб інструкції та стандарти, які використовують в процесі виробництва, виконувалися належним чином, і щоб продукція при подальшому виробництві мала ті ж якісні характеристики, що й перший випробуваний зразок. Після видачі сертифіката TÜV Rheinland Group контроль регулярно здійснюється через певні проміжки часу. Адже контроль - це єдиний спосіб гарантувати споживачу, що якість, завірене сертифікатом, підтримується постійно. TÜV Rheinland Group оцінює спроможність підприємства в цілому. Недостатньо просто мати продукт і гроші. Сертифікат TÜV не можна купити! Необхідно продемонструвати всі складові успішного підприємства: потужне сучасне виробництво, наявність науково-технічної бази, кваліфікованого персоналу. Крім того, сертифікацію потрібно щорічно підтверджувати. Сертифікат TÜV Rheinland Group має вищий ступінь довіри німецьких і європейських споживачів. Продати щось на ринку Західної Європи без нього практично неможливо. І продукту, який пройшов сертифікацію, автоматично відкрита зелена вулиця по всьому світу. Процедура сертифікації не обов'язкова, але важливість схвалення TÜV Rheinland Group сама собою підштовхує поважають себе, проходити ее.Множество продуктів схожі один на одного, як "дві краплі води". І споживачі часто не знають, який критерій вони повинні вибрати для прийняття рішення на користь одного або іншого. Хто здатний з першого погляду побачити "внутрішні гідності" продукту ? Для виробників, дилерів та імпортерів, які хочуть успішно вийти на ринок, завоювання споживача вирішується шляхом нанесення знака TÜV, що підтверджує безпеку продукту.
 
Ціна за шт.: 10.07 UAH (0,38 У.Е.)

Супутні товари

Замовити
Торгова марка (ТМ): CRICKET
Тип поджига: кремний
Корпус: пластик пять цветов
Клапан дозаправки: нет
Якість : оригинал
Кількість шт. в блоці: 50
Кількість шт. в ящику: 500
Замовити
Торгова марка (ТМ): xFOX
Тип поджига: беспроводной пьезоэлемент
Корпус: черный глянец
Клапан дозаправки: да
Якість : евростандарт ISO9001
Кількість шт. в блоці: 50
Кількість шт. в ящику: 1000

Новини

ПРО ЯКІСТЬ ТА ЦІНУ

ЗАПАЛЬНИЧКИ Враховуючи побажання більшості клієнтів, ми пропонуємо дві торгові марки "xFOX" та "ОГО"("ОГОНЕК") . Запаль...

Batteries SAMSUNG Germany

Батарейка-це первинне джерело енергії, на відміну від акумуляторів, її пристрій-один або кілька пов'язаних між собою дискових елементів. Звідси і ...
Замовити:
xfox2020@gmail.com