Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com
Главная / Всi товары / Презервативи TM "La HOT" кубик

Презервативи TM "La HOT" кубик

вид: гладкие,пупарчатые,ребристые,тонкие
Аромат: клубники
1 упаковка: 3шт.
1 блок: 24 упаковок
1 коробка: 30 блоков
Презервативи TM 'LaHOT" виготовлені з натурального латексу згідно стандарту ISO 4074 на сучасному нiмецькому високотехнологічному обладнанні.
Кожен презерватив TM "LaHOT" дуже надійний і безпечний, тому що протестований за допомогою електроніки, повітря і води , а також пройшов дермотологичний контроль .
Всі презервативи TM "LaHOT" сертифіковані в Україні, і відповідають вимогам всесвітньо відомої міжнародної європейської компанії TUV (CE 0197) , схвалені для продажу в країнах ЄС.
Презервативи "Ля ХОТ" в Україні представлені тільки в класичному варіанті (гладкі) для упаковки конверт , та гладкi, ребристi, з пухiрцями , тонкi для квадратноi упаковки .
Презервативи "Ля ХОТ" виготовлені без додавання барвників, щоб уникнути алергічних реакцій у користувача.


СЕРТИФІКАЦІЯ TÜV RHEINLAND GROUP На документації і на упаковці презервативів LaHOT Ви можете побачити цей символ. TÜV Rheinland Group є лідером на міжнародному ринку з надання технічних послуг. Завдання концерну - гарантувати безпеку і якість взаємодії людини, технологій і навколишнього середовища. TÜV Rheinland Group оцінює відповідність, тестує і сертифікує безпеку і якість продукції в різних галузях промисловості: починаючи від дитячих іграшок, медичного обладнання та закінчуючи складним промисловим обладнанням - практично для будь-якого міжнародного ринку. Перевірці підлягає будь-яка продукцію, яка потенційно несе в собі небезпеку травмування або може нести таку небезпеку в разі порушення технологій виготовлення. Концерн TÜV Rheinland Group за більш ніж столітній досвід роботи заслужив бездоганну репутацію в питаннях сертифікації та тестуванні продукції. По всьому світу TÜV Rheinland Group має понад 300 підрозділів і випробувальних лабораторій в 60 країнах. Експерти TÜV Rheinland Group керуються трьома принципами: незалежність, неупередженість та професіоналізм. Зразок продукції тестується в випробувальної лабораторії TÜV Rheinland Group на надійність, міцність і безпеку. Обов'язковою частиною тестування є контроль за процесом виробництва. Фахівці TÜV Rheinland Group перевіряють, щоб інструкції та стандарти, які використовують в процесі виробництва, виконувалися належним чином, і щоб продукція при подальшому виробництві мала ті ж якісні характеристики, що й перший випробуваний зразок. Після видачі сертифіката TÜV Rheinland Group контроль регулярно здійснюється через певні проміжки часу. Адже контроль - це єдиний спосіб гарантувати споживачу, що якість, завірене сертифікатом, підтримується постійно. TÜV Rheinland Group оцінює спроможність підприємства в цілому. Недостатньо просто мати продукт і гроші. Сертифікат TÜV не можна купити! Необхідно продемонструвати всі складові успішного підприємства: потужне сучасне виробництво, наявність науково-технічної бази, кваліфікованого персоналу. Крім того, сертифікацію потрібно щорічно підтверджувати. Сертифікат TÜV Rheinland Group має вищий ступінь довіри німецьких і європейських споживачів. Продати щось на ринку Західної Європи без нього практично неможливо. І продукту, який пройшов сертифікацію, автоматично відкрита зелена вулиця по всьому світу. Процедура сертифікації не обов'язкова, але важливість схвалення TÜV Rheinland Group сама собою підштовхує поважають себе, проходити її.
Ціна за шт.: 3.98 UAH (0,15 У.Е.)

Супутні товари

Замовити
Температура світла, K: 4200
Діап. потужності, Вт: 11
Тип цоколя: Е 14
Тимчасово немає
Світловий потік, Lm: 1200
Температура світла, K: 4200
Діап. потужності, Вт: 12
Тип цоколя: Е27
Замовити
Торгова марка (ТМ): BIC
Тип поджига: кремний
Корпус: пластик 10 цветов
Клапан дозаправки: нет
Якість : оригинал
Кількість шт. в блоці: 50
Кількість шт. в ящику: 600

Новини

ПРО ЯКІСТЬ ТА ЦІНУ

ЗАПАЛЬНИЧКИ Враховуючи побажання більшості клієнтів, ми пропонуємо дві торгові марки "xFOX" та "ОГО"("ОГОНЕК") . Запаль...

Батарейки DURACEL, GP, Ge...

Батарейки DURACEL, GP, Get Redy  Батарейка-це джерело електрики для автономного живлення пристроїв. Як виглядає батарейка? Батарейка - це ци...

Запальничка

Запальничка купити На торговому ринку багато виробників запальничок самих різних видів. Але лідером з виробництва якісних запальничок за невелику ...
Замовити:
xfox2020@gmail.com