Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com

Batteries SAMSUNG Germany

Батарейка-це первинне джерело енергії, на відміну від акумуляторів, її пристрій-один або кілька пов'язаних між собою дискових елементів. Звідси і пішла назва «батарейка» - тобто єдина батарея живлення приладів.
Батарейки відрізняються один від одного формами і розмірами. Форму для батарейки у вигляді «пальчика» вибрали не просто так. Форма «пальчик» - це вузький і високий циліндр. Така форма батарейки забезпечує менше внутрішній опір і тепло розсіюється краще.
Відмовилися від єдиної форми батарейки через специфіку різних приладів.
Батарейки, залежно від їх застосування, призначені для великих, середніх і малих навантажень.
Великі навантаження в цифрових фотоапаратах, ліхтариках, CD-плеєрах, приладах для вимірювання артеріального тиску. Якщо потрібні батарейки, які встановлюються на довгий термін-варто купити батарейки SAMSUNG, ці батарейки добре переносять великі навантаження.
Середні навантаження притаманні дитячим іграшкам, касетним плеєрів. Купити батарейки SONY коштує для приладів з середніми і високими витратами електроенергії.
Малі навантаження характерні для настінного годинника, пультів управління, радіоприймачів. Купити батарейки НІМЕЧЧИНА коштує для приладів з низькою витратою електроенергії.
При різних навантаженнях батарейка буде працювати по-різному. Пам'ятайте про те, що зовнішнє середовище сильно впливає на працездатність батарейки. Низька температура погіршує електропровідність електроліту всередині батарейки, через що ємність джерела живлення стає нижче.
Пам'ятайте, що батарейка хоч і маленький пристрій, але воно може завдати шкоди здоров'ю, якщо самостійно намагатися підзарядити її, розрізати або кинути у вогонь. Завжди дотримуйтесь інструкції по застосуванню, яка вказана на упаковці.

Батарейки и аккумуляторы оптом для часов и автобрелков, газ для заправки зажигалок.

Замовити:
xfox2020@gmail.com