Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com

Батарейки PHILIPS, ENERGIZER, KODAK, PANASONIC, ЕНЕРГІЯ, VARTA, КОСМОС, НАША СИЛА, TOSHIBA, GERMANIA, DAEWOO

Батарейки PHILIPS, ENERGIZER, KODAK, PANASONIC, ЕНЕРГІЯ, VARTA, КОСМОС, НАША СИЛА, TOSHIBA, GERMANIA, DAEWOO

Говорячи про батарейки, слід пояснити процеси, що відбуваються під час їх використання.
 
Всі батарейки можна розділити за типом хімічних реакцій на 2 види. Це первинні та вторинні батарейки.
 
До первинних відносяться гальванічні елементи. Реакції, які відбуваються в них-незворотні, тому їх не можна перезарядити. Якщо спробувати зарядити батарейку, можна її пошкодити, може витекти луг або інші речовини, які знаходяться в батарейці.
До вторинних батареям відносять акумулятори. Вони відрізняються від первинних тим, що реакції в них оборотні. Такі батарейки можуть перетворити електричну енергію в хімічну, накалівая її, і виконати зворотну дію-віддати електричну енергію споживачеві. Зазвичай для вторинних батарейок характерно більше 1000 циклів заряду і розряду, але велику роль відіграє спосіб експлуатації батарейок.
Дамо коротку характеристику основних переваг батарейок різних фірм.
Батарейки PHILIPS широко використовуються у всьому світі, завдяки блискучій репутації відомої торгової марки. 95% приладів, які випускаються компанією, працюють саме на батарейках свого виробництва. Ці батарейки працюють роками, не потребуючи заміни. Купити батарейки PHILIPS можна з будь-якої точки України.
Батарейки ENERGIZER-це ще одна провідна продукція на світовому ринку. Характеристики цих батарейок постійно поліпшуються. Ці батарейки захищені від протікання. Купити батарейки ENERGIZER-забезпечити довгу службу приладу.
KODAK-батарейки, розроблені спеціально для фототехніки. Саме вони чудово підійдуть для установки в Ваш фотоапарат. Купити батарейки KODAK-значить зробити безліч знімків, не думаючи про запасних батарейках.
Батарейки PANASONIC здатні забезпечити електроенергією пристрої будь-якого рівня споживання-від низького до високого. Купити батарейки PANASONIC-довіритися японським професіоналам в галузі електроніки.
ЕНЕРГІЯ-вітчизняна компанія, що випускає батарейки за низькою ціною для приладів з низьким рівнем споживання електроенергії, альтернативою є батарейки виробництва GERMANIA. Купити батарейки ЕНЕРГІЯ або купити батарейки GERMANIA-немає ніякої різниці: гідну якість за доступною ціною.
VARTA-компанія, яка існує на ринку 125 років. Продукція розділена на 2 групи. Випускаються батарейки для споживачів і батарейки для виробничих систем. Купити батарейки VARTA-оптимальний вибір досвідченого споживача.
КОСМОС-батарейки виробництва Росії, розраховані на прилади низького споживання електроенергії, це альтернатива батареям компанії НАША СИЛА, українського виробництва. Купити батарейки КОСМОС-підтримати виробника Росії. Купити батарейки НАША СИЛА-підтримати українського виробника в сфері енергетики.
TOSHIBA, DAEWOO-батарейки, ціна яких виправдовує якість. Це автономні джерела живлення, які забезпечать якісне довгострокове функціонування Ваших електроприладів. Купити батарейки TOSHIBA-вибрати одного з провідних лідерів з виробництва батарейок. Купити батарейки DAEWOO-випробувати продукт зі світовою популярністю.

Купить энергосберегающие лампочки и зажигалки оптом.

Замовити:
xfox2020@gmail.com