Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com

Запальнички

Запальнички оптом

          Багато людей люблять збирати певні речі і складати свої власні колекції. Вони витрачають на це багато часу, шукають все саме не звичайне і цікаве. Хтось збирає марки, хтось-трамвайні квиточки. А є люди, які колекціонують запальнички.
         Мене звати Анатолій Смолін, і я хочу розповісти про свою колекцію запальничок. Я служу на Далекому Сході, і займаюся колекціонуванням запальничок. Моє захоплення запальничками почалося ще з часів навчання в ТОВВМУ ім. С.О. Макарова. Під Владивосток після «холодної війни» почали прибувати іноземні судна з офіційними візитами, а так як я вчився у військово-морському училищі, кораблі були мені дуже цікаві. Я добре знав англійську мову і мені це дуже допомогло в спілкуванні з іноземними гостями. Перша запальничка в моїй колекції з'явилася після мого візиту на прибулий корабель. Я виміняв її на свій кашкет. Потім я сказав, що втратив її, про що я звичайно шкодую. У 1996 році в порт мого міста прибув корабель з Канади. На кораблі я купив собі ще одну запальничку за 11 доларів. І з цього моменту всі мої думки були тільки про запальничках. Я збирав гроші і думав про те, що я куплю запальнички оптом і виберу з них найкрасивіші і вони приєднаються до моєї колекції. Пізніше, в 1998 році я куплю запальнички оптом у американського моряка. Прослуживши на військовій службі ще 8 років, моя колекція розширилася ще на 200 запальничок різного виду. Я дуже люблю запальнички, і шукаю старі моделі. Коли я куплю запальнички оптом і знайду серед них найкрасивіші у мене підвищується настрій. Запальничка-вічна сірник. Вона ніби-то підпалює твій інтерес до запальничкам знову і знову. Збираючи запальнички, ти починаєш розбиратися в їх якості.
           Нещодавно відкрив для себе інтернет-магазин ГРАНДА-ЛЮКС EKOLAMPA. Дуже подобається асортимент і ціни. Для справжніх цінителів запальничок-купуйте товари саме сдесь. EKOLAMPA-це якість за низькими цінами.

Купить зажигалку, зажигалки оптом, а так же зажигалки под нанесение.

Замовити:
xfox2020@gmail.com