Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com

Запальничка

Куплю запальнички

Уривок з книги Томаса Пейна "Запальничка"
Зайду і куплю запальнички. Коліщатко повернулося, але тільки іскри сипалися. На другий раз вогонь запалився ... і погас. Смог прикурити тільки з 3 рази. Я поклав запальничку на стіл. Пауза дуже затрималася і це було єдине правильне рішення. Я думав, зайду куплю запальнички і відволічуся, але все ж незатишно почуваюся під її пильним поглядом. Я закурив, дим, який потрапив їй в очі, змусив відвести від мене цей суворий погляд.
Вона сиділа і дивилася. Потім одним пальчиком підсунула запальничку ближче до себе і запитала:
- Це вона?
-Хто? - З подивом запитав я, хоча дуже добре розумів про що йдеться.
- Том, мені не подобається твоя манера відповідати запитанням на запитання, - жінка, що сидить навпроти подумала і сказала, - куплю запальнички ...
-Я чесно, не зрозумів.
-Ти все зрозумів. Я про запальничку.
-Ось воно що! Так, це твоя.
В її руках запальничка спрацювала миттєво. Вогонь заблискав в її очах. Він грав так, як і місяць тому, коли ми вперше познайомилися.
Ми просиділи недовго. Вона втекла у справах. Я залишився сидіти і розглядав запальнички, думаючи про те, що пора зупинитися ... Я був так сильно занурений у свої думки, що не помітив, як кафе початок заповнюватися людьми. Вони проходили повз мене, не помічаючи мого задуманого особи. А я, розмірковуючи, не відривав своїх очей від запальничок. Перед моїми очима пропливали яскраві кольори, кольори веселки. Вони не давали мені зосередитися. Пізніше я піднявся і пішов. А запальнички так і залишилися самотньо лежати на столику, очікуючи нового випадкового власника.

Купить зажигалку, зажигалки оптом, а так же зажигалки под нанесение.

Замовити:
xfox2020@gmail.com