Кошик
Артикул Ціна Кількість Сумма Дія
Товарів немає
Вхід в інтернет-магазин
Зареєструватися
Вихід з інтернет-магазина
укр рус eng
Замовити: xfox2020@gmail.com

Запальнички оптом

Запальнички опт

         У всі часи запальнички приводили людей у ​​захват. Вони завжди були затребувані. Але слід зазначити час, коли запальнички були не замінимі - це Друга світова війна.
        
Під час Другої світової війни компанії, що виробляють запальнички, переключилися на постачання запальнички опт для збройних сил. У той час жодна запальничка не була продана громадянину. У ті важкі роки запальнички робили із сталі і фарбували їх у чорний колір, що б ворог не розпізнав позицію солдата по відблисках корпусу. Ще фарбували запальнички щоб захистити їх від іржі. Запальнички були талісманом для солдатів, привітом з рідного дому. Існує багато легенд про запальничках того часу, але найзнаменитіша запальничка була у солдата Уолтера Надлер, який висадився в Нормандії в 1944 році. Запальничка прославилася тим, що на ній видряпано ім'я солдата і дата висадки десанту. Пізніше цю запальничку знайшли і помістили в музей компанії Zippo в Бредфорд.
        
Саме з Другої світової війни запальнички опт стали ще відомішою. Після війни випускали запальнички з зображенням військових кораблів і підводних човнів.
       
З 1990-х років випускають спеціальні запальнички опт, на яких зображують військову символіку. Крім цього є колекційні серії, де на запальничках зображені знамениті військові операції.
       
Зараз колекціонерами цінуються запальнички, що залишилися з війни, запальнички з військовою тематикою. Сайт ЕКОЛАМПА реалізує запальнички оптом з доствкой по всій теріторії України.

Заправка газ для зажигалок, а также игральные карты и презервативы оптом.

Замовити:
xfox2020@gmail.com